Bursa Mudanyalılar yerel seçimde kime oy verecek?

Esmanur GÜLBAHAR/ Ahmet GÜNAY/ HERKES DUYSUN

BURSA (İGFA) – 31 Mart yerel seçimleri yaklaşıyor. Seçim yaklaştıkça rekabet de artıyor. Biz de Herkes Duysun takımı olarak Mudanya’nın nabzını yokladık ve halka, “Mudanya belediye başkanı kim olmalı?” diye sorduk.

Ak Parti ve CHP adayının öne çıktığı röportajda Mudanyalı vatandaşlar, seçimlerin epey çekişmeli geçeceğini belirttiler.

MUDANYA BELEDİYE BAŞKANI, AK PARTİ ADAYI GÖKHAN DİNÇER Mİ OLACAK?

Particiliğin bırakılması gerektiğini lisana getiren bir vatandaş, “Mudanyamıza en düzgün hizmeti verebilecek belediye liderinin gelmesi gerekiyor. Dışarıdan Mudanya’ya gelen halkın, sosyal faaliyetler gösterebileceği hizmetleri getirecek bir belediye başkanı gelmelidir. İsimler önemli değil lakin artık milletimizin particiliği bırakması gerekiyor. AK Parti adayının gelmesi gerekiyor, CHP Türkiye’ye verebileceği en büyük ziyanı vermiştir.” formunda konuştu.

YOKSA BAYRAĞI DEVRALAN CHP ADAYI DENİZ DALGIÇ MI OLACAK?

CHP adayını destekleyen vatandaşlar ise “CHP’li aday kimse o olacak, giyotine yatırsalar CHP’den öbür hiçbir partiye oy vermem. Toplumsal demokrat biri olmalı, bu denizin ve tabiatın değerini bilmelidir. Burada bir kayık olsa Gemlik’e giderim böylelikle bir alışveriş olur, hareketlilik olur. İktidarın kendisine gelmesi için CHP’nin birçok vilayette kazanması lazım. CHP adayı Deniz Bey’i tanımıyorduk fakat kendisi mevzuya vakıf, görüşlerimiz değişti. Âlâ şeyler olacağını düşünüyoruz.” formunda konuştular.

31 Mart’ın yaklaşmasıyla adaylar saha çalışmalarını hızlandırdı. Mudanya’da seçimler, bilhassa iki aday ortasında hayli çekişmeli geçecek üzere görünüyor. Bakalım açılan sandıklar ne söyleyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir