Logo Yazılım Bulut B2B servisini kullanıcılarına sundu


Logo Yazılım, işletmeleri rekabette güçlendiren bulut servislerine bir yenisini daha ekledi. Bayilerin ya da satış temsilcilerinin sahadan sipariş girerek, online ödeme ile tahsilatlarını yapabilmesine olanak sağlayan Logo Bulut B2B servisi 3 farklı paketle kullanıma sunuldu. İşletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen Logo Bulut B2B servisine ait özellikler logo.cloud üzerinden deneyimlenebiliyor.

Türkiye’nin en büyük yerli iş yazılımları markası Logo Yazılım, her ölçekten işletmenin ihtiyaçlarını karşılayan Logo Bulut B2B servisini kullanıma sundu. Logo Bulut B2B; merkez, bayiler ve satış temsilcileri için online sipariş, ödeme ve tahsilat kolaylığı sağlıyor. Herhangi bir sunucu ya da donanım yatırımına gerek kalmaksızın tamamen bulut tabanlı bir servis olarak öne çıkıyor.   

 

Uçtan uca yönetim ve ihtiyaca göre özelleştirme imkânı

Logo ERP çözümleriyle tam entegrasyon sayesinde uçtan uca yönetim imkânı sunan Logo Bulut B2B servisi, işletmelere bulutta kolay kullanımın yanı sıra merkez ve bayiler için online sipariş girişi kolaylığı sağlıyor. Mobil cihaz ve tabletler üzerinden tek tıkla 7/24 sipariş girişi, hızlı raporlama, takip ve farklı ödeme platformlarıyla entegrasyon avantajını da beraberinde getiriyor.

İşletmelere “basic”, “standard” ve “enterprise” olmak üzere 3 farklı seçenekle sunulan Logo Bulut B2B maliyetlerin düşmesine yardımcı oluyor. Anlık stoklar ve rezervasyon sisteminin yanı sıra bayi ödüllendirme ve kampanya yönetimi özelliklerini de bünyesinde bulunduruyor. Servis, kullanıcı yetkilendirme özelliği sayesinde veri ve işlem güvenilirliğini de sağlıyor. Ayrıca “enterprise” paketini tercih eden işletmeler, servisi ihtiyaçlarına göre uyarlayabiliyor.

 

“Sistem veya kurulum yatırımı gerektirmeyen bulut tabanlı servis”

İşletmeleri rekabette güçlendirmek için bulut tabanlı servislerine bir yenisini daha eklediklerini ifade eden Logo Yazılım Türkiye Genel Müdürü Akın Sertcan, “Logo Bulut B2B servisimiz, her ölçekteki işletmenin iş süreçlerinde birçok avantaj sağlıyor. Soğuk satış ağı olan işletmeler, distribütör, bayi ve plasiyerler üzerinden satış yapan işletmelerin iş süreçleri daha verimli hale geliyor. Kolay erişim imkânı ile alınan hizmete her zaman her yerden ulaşılabiliyor.  Sunduğumuz bulut hizmeti kapsamında veriler korunuyor; kötü niyetli girişimlere karşı Logo güvencesiyle veri güvenliği sağlanıyor. Aylık veya yıllık abonelik yöntemi ile hızlıca kullanıma alınan bulut servisler, herhangi bir sistem veya kurulum yatırımı gerektirmeden kullanıcılarla buluşuyor. Sunucu ve güvenlik maliyetlerinin Logo Yazılım tarafından karşılanması da işletmeler için bir başka avantaj olarak öne çıkıyor” dedi.

İşletmeler logo.cloud üzerinden her paketi inceleyerek sunulan servisi deneyimleyebiliyor. Ardından aylık ya da yıllık olarak kendilerine en uygun paketi satın alabiliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir